Přihlášení:

Akce dle data

Nápověda

Nápověda k seznamu představení

zobrazuje se také u detailu vybrané akce

Datum akce:
Název akce:
Datum Den Název akce Objekt Město Volných
4.10.2017 19:00 středa G1: Alexander Rybak & JFO Gong Ostrava 14919 277/1513
12.10.2017 10:00 čtvrtek Generální zk. B1: Dvořákův violoncellový koncert Společenský sál Ostrava 15889 815/825
12.10.2017 19:00 čtvrtek B1: Dvořákův violoncellový koncert Společenský sál Ostrava 15205 45/825
16.10.2017 19:00 pondělí R1: Obrázky z výstavy Společenský sál Ostrava 15237 258/450
2.11.2017 19:00 čtvrtek A2: Nedokončená a dnešek Společenský sál Ostrava 15201 250/825
5.11.2017 16:00 neděle D1: Mlčeti stříbro, poslouchati zlato Divadelní sál Ostrava 15218 116/580
13.11.2017 19:00 pondělí C1: Baroko a co dál ? Společenský sál Ostrava 15210 265/825
27.11.2017 19:00 pondělí K1: Ensemble Opera Diversa Společenský sál Ostrava 15233 382/450
7.12.2017 18:00 čtvrtek E1: Hudba nejen z Itálie Divadelní sál Ostrava 15510 197/580
10.12.2017 16:00 neděle D2: Jak se do lesa volá, tak to v lese slyšíme Divadelní sál Ostrava 15219 289/580
11.12.2017 19:00 pondělí R2: Vítěz soutěže královny Alžběty Společenský sál Ostrava 15238 215/450
15.12.2017 19:00 pátek M1: Vánoční koncert Společenský sál Ostrava 15214 608/825
21.12.2017 19:00 čtvrtek G2: Vánoční Hradišťan Gong Ostrava 15372 600/1513
12.1.2018 19:00 pátek M2: Novoroční koncert Společenský sál Ostrava 15217 23/825
15.1.2018 19:00 pondělí K2: Houslový recitál Josefa Špačka Společenský sál Ostrava 15234 285/450
21.1.2018 10:00 neděle M3: Koncert PSMU Společenský sál Ostrava 15241 441/450
25.1.2018 10:00 čtvrtek Generální zk. B2: Vondráček hraje Rachmaninova Společenský sál Ostrava 15890 475/825
25.1.2018 19:00 čtvrtek B2: Vondráček hraje Rachmaninova Společenský sál Ostrava 15206 0/825
30.1.2018 19:00 úterý C2: Symfonie, no a co ? Společenský sál Ostrava 15211 356/825
2.2.2018 19:00 pátek G3: Tomáš Klus a JFO Gong Ostrava 15373 164/1513
8.2.2018 18:00 čtvrtek E2: Debussy, Ravel, klavír a varhany Společenský sál Ostrava 15316 230/501
12.2.2018 19:00 pondělí R3: Lyrický večer se Šeherezádou Společenský sál Ostrava 15239 284/450
15.2.2018 19:00 čtvrtek A3: Romantika smyslů zbavená Společenský sál Ostrava 15202 222/825
1.3.2018 19:00 čtvrtek B3: Skladatel klavíristou, klavírista dirigentem Společenský sál Ostrava 15207 163/825
4.3.2018 16:00 neděle D3: Tichá voda noty mele Divadelní sál Ostrava 15220 345/580
8.3.2018 18:00 čtvrtek E3: Operní zpěv, klavír a Čajkovskij Společenský sál Ostrava 15317 290/501
13.3.2018 19:00 úterý G4: Ewa Farna a JFO Gong Ostrava 15374 996/1513
16.3.2018 19:00 pátek C3: Opera začíná aneb předehry Společenský sál Ostrava 15212 355/825
22.3.2018 19:00 čtvrtek A4: Víra v hudbě, víra v hudbu Společenský sál Ostrava 15203 293/825
26.3.2018 19:00 pondělí R4: Šostakovičova preludia a fugy Společenský sál Ostrava 15240 291/450
12.4.2018 19:00 čtvrtek B4: Modré housle Pavla Šporcla Společenský sál Ostrava 15208 47/825
15.4.2018 16:00 neděle D4: Kdo se bojí, nesmí do města Divadelní sál Ostrava 15221 345/580
19.4.2018 19:00 čtvrtek C4: Šéfdirigent uvádí Společenský sál Ostrava 15213 350/825
23.4.2018 19:00 pondělí K3: Janáčkův komorní orchestr Společenský sál Ostrava 15235 368/450
26.4.2018 19:00 čtvrtek A5: Haydnovo mistrovské dílo Společenský sál Ostrava 15204 257/825
10.5.2018 19:00 čtvrtek B5: Mozart a Mahler Společenský sál Ostrava 15209 146/825
14.5.2018 19:00 pondělí K4: Benda Quartet Společenský sál Ostrava 15236 369/450
17.5.2018 18:00 čtvrtek E4: Polovecké tance s mladými talenty Společenský sál Ostrava 15318 289/501